در حال بارگذاری ...
 • دوره آموزشی شهید صارمی

  دوره آموزشی شهید صارمی توسط فعالان آموزشی دفتر استان البرز با همکاری باشگاه رسانه و مدرسه روزنامه نگاری باران در حال برنامه ریزی و برگزاری می باشد.

  هدف از برگزاری این دوره تربیت خبرنگاران متخصص و حرفه ای در استان و همچنین یکی از جامع ترین و بزرگترین دوره‌های آموزش خبرنگاری درسطح استان است و به دلیل حضور ممتازترین اساتید این عرصه در حوزه‌های مختلف خبرنویسی، گزارش نویسی، مقاله نویسی، جریان شناسی سیاسی و فرهنگی، ویراستاری خبر و… سطح این دوره از بسیاری از دوره های برگزار شده بسیار بالاتر می باشد.

  موضوعات دوره آموزشی:

  اصول و روش های نقد رسانه

  اخلاق رسانه ای

  جریان شناسی

  رسانه تراز انقلاب اسلامی

  سایبر ژورنالیسم

  تکنیک های گفتگو

  خبرنویسی

  گزارش نویسی

  ویراستاری

  تاریخ انقلاب

  اصول تبلیغات و هدایت افکار عمومی

  مدیریت رسانه

  فتوژورنالیسم

  علاقه مندان می توانند جهت پیش ثبت نام نام و نام خـانوادگی خود همراه با شمــاره تماس خود را با عنــوان آموزش خبرنگــاری به ایمیل  Alborz@seraj.ir   ارسال نموده و جهت کسب اطلاعات بیشتر در ساعات اداری با شماره های 34457132-026 و 09903400814  تماس حاصل فرمایند.

  *ثبت نام نهایی اعضا پس از گزینش در پایگاه اطلاع رسانی باشگاه رسانه باران صورت می پذیرد.

   

   

   
  مطالب مرتبط

  آزمون پایانی دوره آموزشی خبرنگاری مجازی

  آزمون پایانی دوره آموزشی خبرنگاری مجازی

  قابل توجه کلیه اعضای دوره آموزشی خبرنگاری مجازی   با توجه به رفع اختلال بوجود آمده در سیستم آزمون و آمادگی سامانه برای برگزاری آزمون نهایی دوره آموزشی، آزمون روز:  ...

  |

  افتتاحیه دوره آموزشی

  افتتاحیه دوره آموزشی

  آئین افتتاحیه دوره روزنامه‌نگاری اندیشه‌ای با حضور اصحاب رسانه، اساتید دوره، اعضای دوره و همچنین با سخنرانی محمدرضا یقینی، مدیرعامل کانون و دکتر حسین رضی، معاون پژوهش برنامه‌ریزی و نظارت صدا و سیما، ...

  |

  نظرات کاربران