دوره آموزش تولید موشن گرافیک آموزش مقدماتی نرم افزار Adobe After Effects


نخستین رویداد شبنم (شبکه بانوان نهضت مسئله محور)

نخستین رویداد شبنم (شبکه بانوان نهضت مسئله محور)

بستری برای ارائه دستاوردهای مسئله محور خواهران دانشجو، طلبه و ادوار تشکلی

 

بسم الله الرحمن الرحیم

من عمل صالحا من ذکر أو أنثی و هو مؤمن فلنحیینه حیاة طیبه ولنجزینهم أجرهم بأحسن ما کانوا یعملون

سوره مبارکه نحل، آیه ۹۷

 

 زن ایرانی مسلمان با الگو گرفتن از فاطمه زهرا (سلام الله علیها) و زینب کبری (سلام الله علیها) خود را به جایی رساند که قلل مرتفع را در عرصه‌های مختلف معنوی، علمی، اقتصادی، سیاسی، ورزشی و غیره زیر پا نهاد و خود به الگوی زنان آزاده جهان تبدیل شد و عملاً بر همگان اثبات کرد که آموزه های اسلام، بهترین راهکار برای رسیدن زن به خوشبختی خود است و طی این طریق  جز با رهبری معمار انقلاب امام خمینی (رحمت الله علیه) و پس از ایشان توسط خلف صالحشان امام خامنه ای (دام ظله العالی) میسر نخواهد شد.

جمعیت عظیم زنان مسلمان ایرانی همچنان که در تمامی صحنه ها حضور دارند، برای به ثمر رساندن انقلاب، همچنان گام بر می دارند.

حوادث عصر ظهور منجی عالم بشریت، اباصالح المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف، می طلبد که این «گام دوم انقلاب» دقیق تر، منسجم تر و سریع تر برداشته شود تا مقدمات آن تمدن عظیم جهانی فرآهم آید.

از مهمترین اقدامات، میتوان به شناسایی و بسترسازی افراد یا گروه هایی اشاره نمود که درحال حاضر در کشور عزیزمان برای حل مسائل جامعه پا به میدان گذاشتند و با رویکرد مسأله محوری و نقش آفرینی تخصصی، حرکتی منسجم، هدفمند و عالمانه را پیش گرفتند و در برخی موارد هم ایده ها و راهکارهایی نو برای ورود به مسائل پیشنهاد دارند که آن نیز  قابل تامل و بررسی است.

رویداد شبنم یکی از بسترهایی است برای ارائه دستاوردهای هسته‌های مسئله محور خواهران دانشجو، طلبه و ادوار تشکلی که در این نهضت قدم نهاده اند.

در همین راستا وجه نام گذاری شبنم نیز مشخص می شود. شبنم مخفف شبکه بانوان نهضت مسئله محور است.

 

 
   

enlightenedبرای شروع ثبت نام کلیک کنید enlightened

 

رویداد شبنم علاوه بر اینکه دستاورد هسته های مسأله محور را به نمایش عموم مردم و خاصتا مسئولین و متولیان حل مسأله در کشور می رساند و حمایت حامیان مختلف را برای هسته ها جذب می کند، دوره‌ها و کارگاه های توانمندسازی پیرامون موضوعات عمومی و تخصصی مسأله محوری را به منظور هدایت و راهبری هسته ها برگزار می نماید.

همچنین با نظر هیئت داوران از دستاوردهای برتر نیز تقدیر بعمل خواهد آمد.

موضوعات هسته ها و ایده ها:

سبک زندگی ، خانواده ، ازدواج آسان ، هویت اجتماعی خواهران، جمعیت، گردشگری، رشد و کادرسازی، تحلیل سیاسی، مطالبه گری و گفتمان سازی و  ....

 
نظرات کاربران